Fitness club Hanky Kynychové Hejbej se TV Břišní pekáč s Hankou Kynychovou Oficiální stránky Hanky Kynychové E-shop kynychova-shop.cz
Hanka Kynychová opět připravila skvělý den pro děti z dětských domovů
Hanka Kynychová opět připravila skvělý den pro děti z dětských domovůUž podeváté se v pondělí 23. listopadu sešly v Praze v music clubu Futurum děti z dětských domovů po celé republice na finálovém dni plném zajímavých tváří, aby soutěžily o medaile v rámci projektu Hejbejte se a zpívejte s Hankou Kynychovou. Známá cvičitelka tentokrát pozvala na 250 dětí a obrovský počet celebrit. Nutno říci, že děti předvedly opravdovou taneční show.



Za moderátorským mikrofonem se vystřídali Karel Voříšek, Klára Doležalová a Braňo Polák, atmosféru celého dne pak udržovali ve varu svými bubny členové Tokhi & the Groove Army.

 

Po minulém ročníku, kdy dětí sborově zpívaly Půlnoční s Václavem Neckářem, se dočkaly podobného překvapení v podobě Heleny Vondráčkové a jejích hitů Dlouhá noc a Sladké mámení. Velký úspěch ale u dětí měla například i skupina New Element, zpěvák Pavel Callta nebo úspěšná muzikálová zpěvačka Natálka Grossová, která je v podobném věku pro děti hezkou motivací.

 

Velkou show na podpatcích si připravil i Filip Jankovič, který byl pro děti velkým kamarádem a vzorem, protože se jim i přes své zkušenosti u takových hvězd jako jsou Mariah Carey, Kylie Minogue, Justin Bieber, Jessie J nebo George Michael věnoval v průběhu roku jako lektor. Do Futura navíc dorazil rovnou z Bratislavy, kde soutěžil mezi desítkou nejlepších talentů v soutěži Česko Slovensko má talent. Dalšími lektory byli například tanečníci Radek Fišer a Igor Šustr či zpěváci Petra Doležalová a Jan Hönig. Akci podpořili i jejich kolegové Jan Kříž se svou ženou Marií, Roman Tomeš a další.

 

Děti přišli podpořit ale například i Simona Krainová, Ondřej Sokol, Jan Čenský, Olga Menzelová, Václav Kopta, Lukáš Langmajer, Veronika Arichteva, nebo třeba tváře známé z TV Prima jako Roman Šebrle, Petr Vágner, Laďka Něrgešová či Sandra Parmová. Kateřina Kaira Hrachovcová dorazila rovnou v masce klauna, ve které natáčela klip pro podporu další charitativní akce. Herečka Lucie Benešová zase podporuje už od začátku dětský domov Plzeň, odkud má v pěstounské péči dceru Sáru.

 

Kateřina Neumannová předala společně s Hankou Kynychovou dětem pamětní medaile, v porotě zasedl již tradičně skladatel Zdeněk Barták a operní pěvkyně Andrea Kalivodová dětem zazpívala tak, že celý sál ztichl a poslouchal. Petra Hapková vyprávěla o svém tatínkovi, Petr Jákl dorazil se svými dcerkami, Kate Matl přestavila svůj nový singl a dokonce se tady objevili i Richard Genzer a Linda Finková. Ovšem každý v jiný čas.

 

Předat speciální cenu „tetám“ starajícím se o děti dorazila herečka Alena Mihulová, která zažívá obrovský úspěch díky filmu Domácí péče, jenž je nominovaný za Českou republiku na filmové Oscary. Předat ceny dětem dokonce dorazil i režisér snímku Slávek Horák, který je jinak velmi vytížený a objíždí momentálně s filmem celý svět.

 

V celkovém hodnocení vyhrály už poněkolikáté děti z dětského domova v Tišnově, druhý byl domov z Lipové u Šluknova a třetí Ústí nad Labem – Severní Terasa. A protože děti z domova v Tišnově vyhrály už poněkolikáté kategorii Muzikál, proto se opět dostanou na prkna, co znamenají svět! Svoje muzikálové vystoupení na téma Horečka sobotní noci předvedou už v únoru ve stejnojmenném muzikál v divadle Kalich, které je pro letošní rok partnerem Hejbejte se a zpívejte.

 

Velkou podporu akci poskytl výrobce tyčinek Fit, firma Úsovsko Food, s.r.o. Bez jejich přispění by se celá akce nemohla vůbec konat. Velkou podporu poskytly také firmy Matcha tea, Delicomat, Douglas, majitelé pizzerie Il Pinocchio, Illy café, Ovocňák, Wella, pizza Coloseum, MF - divize knihy, Nivea, Hartman, CEP, Cemio Kamzík, GS, Guarana Plus, Toy Pex a Baby Office, Vitamin Well, Ing. David Mička - pamětní ražba CMQC, Šmakoun, Bamboolik, Miss Cosmetic, Dermacol,  Chocolissim, Ionic-Care a mnoho dalších partnerů.  O občerstvení se dětem postaraly firmy Madeta a pekárna Kabát. Celý ročník podporuje také Policie ČR, která se snaží o prevenci.

 

Hanka samotná měla na sobě speciální overal od Karla Jindy z Nuclear Fashion se srdíčky na znamení otevřeného srdce pro všech 250 dětí. Vystoupila však také s míčem, stuhou a švihadlem se svou dcerou Sašenkou, která dělá stejně jako maminka kdysi moderní gymnastiku.

 

Na závěr loňská moderátorka akce Miluška Bittnerová vyhlásila alespoň na dálku přes projektor 10. ročník Hejbejte se a zpívejte s Hankou Kynychovou a po náročné dvanáctihodinovce si tak mohly oddechnout děti, porota i pořadatelé. A pomalu se začít chystat na příští rok…


Hanka Kynychová opět připravila skvělý den pro děti z dětských domovů
 
Fitness club Hanky Kynychové Hejbej se TV Břišní pekáč s Hankou Kynychovou Oficiální stránky Hanky Kynychové E-shop kynychova-shop.cz