Fitness club Hanky Kynychové Hejbej se TV Břišní pekáč s Hankou Kynychovou Oficiální stránky Hanky Kynychové E-shop kynychova-shop.cz
Hanka Kynychová prodávala knoflíky na koncertě Míši Noskové
Hanka Kynychová prodávala knoflíky na koncertě Míši Noskové 

Ve čtvrtek 28. 2. 2013 se v divadle Hybernia konal narozeninový koncert zpěvačky Míši Noskové. Ta se rozhodla nadělit si ke svým třicátým narozeninám velkolepý koncert se symfonickým orchestrem. A protože má srdce na pravém místě, výtěžek z koncertu věnovala Nadačnímu fondu Hanky Kynychové, s kterým spolupracuje již pátým rokem. Na koncertě tak nechyběla zakladatelka této nadace Hanka Kynychová, která oslavenkyni k jejím kulatinám gratulovala přímo na jevišti. 

Kromě hvězd, jako je Leona Machálková, Josef Vojtek, Zdeněk Barták či Felix Slováček ml., na jevišti vystoupily i děti z dětského domova v Lipové u Šluknova se skladbou Čerti z muzikálu Kapka medu pro Verunku. Pěvecky je doprovodil sám autor hudby tohoto muzikálu František Pytloun. Děti tuto možnost vyhrály na listopadových závodech charitativního projektu Hejbejte se a zpívejte s Hankou Kynychovou, kde se umístily na druhém místě v celkovém hodnocení. Děti měly velkou trému, také aby ne, když v hledišti usedla řada známých osobností jako Felix Slováček, Dáda Patrasová, Sagvan Tofi, Viktor Mráz, Braňo Polák a další.

 

Protože realizace dalšího ročníku projektu Hejbejte se a zpívejte s Hankou Kynychovou je ohrožena, tak v rámci koncertu proběhla také akce „Kupte štěstí dětem". Smyslem bylo zakoupit si knoflík pro štěstí, který dětem přinese finanční částku a oni se tak budou moc věnovat aktivitě, kterou je „hejbání" s Hankou a jejím týmem a přináší jim pocity štěstí a radosti. U stánku se zalíbilo Zdeňkovi Podhůrskému a jeho přítelkyni, muži roku 2009 Martinu Zachovi, a nebo také bývalému ministrovi Stanislavu Grossovi, jehož dcera Natálka na koncertě vystupovala.

 

„Jsem moc ráda, že se Míša rozhodla věnovat výtěžek z koncertu mému nadačnímu fondu, který funguje už sedmým rokem. Představovala jsem si sice větší výtěžek, ale jsem vděčná za každý peníz, který mi pomáhá v činnosti, která mě baví a naplňuje, a sice práce s dětmi v dětských domovech. Pro děti z Lipové byl dnešní den velkým zážitkem, byly totiž přítomné i zvukové zkoušce a všem přípravám. Jsem moc ráda, že se opět dostaly na prkna, co znamenají svět a mohly si užít ten pocit, který zažívám já každý večer v tělocvičně - pocit, když vám někdo zatleská," sdělila po koncertě nadšeně Hanka Kynychová.


Hanka Kynychová prodávala knoflíky na koncertě Míši Noskové
 
Fitness club Hanky Kynychové Hejbej se TV Břišní pekáč s Hankou Kynychovou Oficiální stránky Hanky Kynychové E-shop kynychova-shop.cz